Remy Martin Cognac 50cl

Remy Martin Cognac 50cl

Remy Martin Cognac 50cl

Remy Martin Cognac V.S.O.P (Very Special Old Pale)

Rémy Martin VSOP , güçlü ve zarif aromaların mükemmel uyumunu temsil eder. Mahzen Üstadlarının karıştırma sanatının sembolüdür.

KARAKTER ÖZELLİKLERİ

BURUN
Fransız Limousin meşe fıçılarda daha uzun yaşlmış, ardından olgun kayısı, bitiş olarak pişmiş elma ve zarif bir çiçek notası sayesinde vanilyanın baskın notları hissedilmektedir.

DAMAK ZEVKİ
Olgun meyvenin sert karakteri ile zarif meyan kökü notaları arasında mükemmel bir uyum, zarif ve güçlü aromaların büyük bir karmaşıklığını sunar.

VÜCUT
Dengeli, yapılanmış ve çok katmanlı, olgun meyvenin yuvarlaklığını ipeksi bir doku ile bitirir.

İÇECEK ÖNERİSİ
Rémy Martin VSOP son derece çok yönlüdür, bu nedenle düzgün ve kokteyllerde tadını çıkarabilirsiniz. Rémy Martin VSOP’u zencefilli gazozla içmenizi öneririz.

TARİHİ AYRINTILAR
Rémy Martin VSOP, yalnızca Cognac’ın en kaliteli üzüm bağlarından, Grande Champagne ve Petite Champagne’dan gelen eaux-de-vie’den oluşur. Böyle bir eaux-de-vie, olağanüstü bir olgunlaşma potansiyeli sunar ve İnce Şampanya olarak bilinir.

1927’de Rémy Martin’in Mahzen Ustası André Renaud ilk VSOP Fine Champagne’ı yarattı – gerçekten vizyoner ve cesur bir karar oldu. Bu prestijli temyiz, 11 yıl sonra resmi olarak AOC (Fransız yasaları ile korunan Appellation d’Origine Contrôlée) olarak tanınmıştır.

2010 yılında Rémy Martin VSOP Fine Champagne Konyak Serisi Spirits Business Konyak Ustaları İngiltere’de altın madalya kazandı.E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir