Rakı Sözleri: En Güzel, Etkileyici +20 Söz

Rakı Sözleri: En Güzel, Etkileyici +20 Söz

Rakı içilişinin yanı sıra sözleriyle de oldukça ün kazanmıştır. Bu yazımızda sizlere birbirinden güzel rakı sözleri araştırdık ve sunduk. Aşağıda yer alan sözleri rakı masasında söyleyerek ortamın neşesini arttırabilirsiniz.

 

Rakı sözleri günümüzde rakı bardakları başta olmak üzere  meze tabağı, servis altlığı gibi yerlerde sık sık karşımıza çıkmaktadır. İster kadın ister erkek olun bu sözler siz rakı severler için söylenmiş ve yazılmıştır. Aşağıda yer alan sözler arasında bazı sözleri birçok kez duymuş ve görmüş, bazılarını ise ilk defa görmüş olacaksınız. Lafı daha fazla uzatmadan gelin birbirinden güzel sözlere göz atalım.

 

En Çok Sözlenen Rakı Sözleri

Aşağıda yer alan sözleri çevrenizde birçok kişiden duymuşsunuzdur. Bu sözler özellikle ilk defa rakı içenler tarafından çok sık tüketilse de düzenli rakı içenler tarafından da tüketildiği görülmektedir. Bu sözler özellikle Twitter gibi platformlarda kısa sürede çok fazla beğeni ve etkileşim alacağından kuşkusuz eminiz.

 

Efkârlı Rakı Sözleri

Rakı içilir de efkâr olmaz mı? Diğer alkollerden farklı olarak rakıyı eğer efkarlandığınızda içmeyi seviyorsanız bu sözler tam size göre. Ağızdan çıktığı an ortamı hüzünlendiren bu sözler söylendikten sonra hemen kadeh tokuşturulur ve kafaya dikilir.

 

Neşeli Rakı Sözleri

Kutlama veya toplu buluşmalarda rakı neşeyle içilir ve masadan aynı neşeyle kalkılır. Hüzünlü rakı sözleri olur da neşeli olmaz mı? Aşağıdaki sözler rakı masasının neşesini arttıracak ve masadakileri birbirine bağlayacaktır. Sözler söylenir arkasından içilen rakıyla birlikte yeniler gelerek neşe katlanarak arttırılır. Bu sözlerden birkaçını ezberlemek rakı masasında sizlerin daha ön plana çıkmanızı sağlayacaktır.

 

Kısa Rakı Sözleri

Uzun sözlerden hoşlanmayanlar için yazımızda kısa sözlere de yer verdik. Aşağıdaki sözleri okuduktan sonra kolayca aklınızda tutabilir ve doğru zamanda söyleyebilirsiniz. Özellikle rakılar içilip kafalar güzel olmaya başladığı zamanlarda bu kısa sözler daha anlamlı bir hal kazanır.

 

Uzun rakı Sözleri

Rakı içmeye başlarken veya birkaç kadeh sonrasında söylenmesi daha uygun olan uzun rakı sözleri masanın keyfini yerine getirecektir. Özellikle kalabalık olan masalarda bu tür sözler birlik ve beraberliğin artmasını sağlayarak ilerleyen saatlerde güzel zaman geçirmenize yardımcı olur. Sözler uzun olduğu için isterseniz telefonunuza kaydedebilir ve yeri geldiğinde açarak okuyabilirsiniz.

 

Yukarıda sizler için birbirinden güzel ve özel rakı sözleri paylaştık. Bu sözlerden istediklerinizi doğru bir anda söyleyerek rakının anlamını arttırabilirsiniz. Özellikle kalabalık arkadaş ortamlarında içilen rakı bu sözlerle ayrı bir anlam kazanır ve aradaki bağı kuvvetlendirir. Hatta rakı içmeden de bu sözleri Twitter takipçilerinizle paylaşarak güzel etkileşimler kazanabilirsiniz. Rakı hakkında daha fazla bilgi için sitemizi gezebilir ve birbirinden faydalı içeriğe göz atabilirsiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir